Neden Erdem Ankara Psikiyatri ve Psikolog Kliniği?

 

* Yıllardır birlikte çalışan, alanında deneyimli uzmanlardan oluşan ekibimizle,

* Danışanlarımızın sağlığını diğer her şeyin önünde tutan etik anlayışımızla,

* Psikiyatrik tedavi ve psikoterapi hizmetlerini herkes için daha kolay ulaşılabilir yapma çabamızla,

* Sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için mesleki gelişimi önemseyen yapımızla,

* Deneyimlerimizden öğrenerek ve mesleki dayanışmamıza güvenerek,

 Yenilenen muayene kliniğimizde yeniden sizlerleyiz!.

 

Neden Erdem Psikiyatri

 

Psikiyatri başlıca ilgi alanı beyin hastalıkları olan bir tıp dalıdır. Psikiyatri günlük dilde akıl hastalığı, ruh hastalığı, sinirlilik halleri denilen sorunların çözümü için uğraşır. Bu rahatsızlıklar düşünce, davranış ve duygu değişiklikleri ile kendini gösterir. 

Psikiyatrik ve psikolojik sorunları olan kişilerin Ankara’da, yardım alabilecekleri, rahatsızlıklarını çözebilecekleri, tam teşekküllü ve maddi kaygı duymadan gönül rahatlığı ile gidebilecekleri bir Merkeze ihtiyaç duymaları sebebiyle  faaliyetlerimize başladık. 

Erdem Ankara Psikiyatri ve Psikolog Merkezi'nin kuruluş amacı;  Psikiyatri konusunda halkımıza hizmet vermek, ülkemizde çok tanınmayan psikiyatrinin önemini anlatmak, insanların psikiyatriden faydalanmalarını sağlayarak psikiyatri korkusuna son vermektir. Tedavi süreci devamlılık gerektirdiği için diğer branşlara kıyasla daha pahalı olan psikiyatrik tedaviden insanların  yüksek ücret kaygısı olmadan faydalanmasını sağlamaktır.

Erdem Psikolog Ankara Merkezinde mesleğinde başarıları ile isim yapmış uzman Psikiyatr ve Psikologlarla en güzel, en kaliteli ve bilimsel hizmet verilmektedir.  

Erdem Psikiyatri Ankara Merkezimizde, psikiyatrist ve psikologlar bir arada çalışarak belirledikleri tedavi programının, danışanın ihtiyacına göre, en etkin şekilde uygulanmasını mümkün kılmakta yine bu ortak çalışma neticesinde uzman psikologlar tarafından uygulanan kişilik testleri, zeka testleri ve nöro-psikolojik testlerle desteklenmektedir.

Yıllardır birlikte çalışan, alanında deneyimli uzmanlardan oluşan ekibimizle, Danışanlarımızın sağlığını diğer her şeyin önünde tutan etik anlayışımızla, Psikiyatrik tedavi ve psikoterapi hizmetlerini herkes için daha kolay ulaşılabilir yapma çabamızla, Sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için mesleki gelişimi önemseyen yapımızla, Deneyimlerimizden öğrenerek ve mesleki dayanışmamıza güvenerek sizlerleyiz!..

Erdem Ankara Psikiyatri Merkezimizde psikiyatrik sorunların tanı ve tedavisi hakkında bilimsel/tıbbi temeller üzerinde güncel, gerçekçi çözümler üretilmektedir.Tıbbi yaklaşımın özünde sorunun doğru tanımlanması çok önemlidir. Gerçekçi çözümler ancak doğru tanımlar üzerinden üretilebilir.

Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir. Tanı ve tedavi  hizmetlerimiz uygulamalarında spekülatif yöntemlerden uzak, kanıta dayalı çözümler üretme ilke edinilmiştir.

Boşanma danışmanlığı, Aile ve çift terapisi, Analitik çocuk terapisi, çocuk ve yetişkinler için Bilişsel davranışçı terapi, cinsel terapi, yetişkin ve çocuklar için EMDR, ebeveyn danışmanlık, Hipnoterapi gibi psikoterapiler,

Afazi, fonolojik problemler, akıcı konuşma bozuklukları, gecikmiş konuşma, kekemelik, disleksi, artikülasyon problemleri gibi konuşma bozuklukları tedavileri,

Depresyon teşhisi, depresyon testi, depresyon türleri, depresyon tedavisi, şizofreni, şizofreni testi, şizofreni türleri, şizofreni tedavisi, panik atak, panik atak testi, panik atak türleri, panik atak tedavisi, Obsesif kompülsif bozukluk, obsesif kompülsif bozukluk testi, obsesif kompülsif bozukluk türleri, obsesif kompülsif bozukluk tedavisi, konuşma bozuklukları tedavisi gibi ve daha bir çok psikiyatrik tedaviler, psikoterapiler ve testler Erdem Ankara Psikiyatri ve Psikolog Hastanemizde uygulanmaktadır. 

Vizyonumuz

Erdem Ankara Psikoterapi Merkezi; En iyi ve kaliteli hizmeti sağlamayı amaç edinen, güvenilen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı hedefleyen, sunduğu hizmetlerde örnek gösterilen mükemmeliyet odaklı akademik bir sağlık kurumu olmayı hedeflemektedir. 

Misyonumuz

Erdem Psikiyatri Özel Muayene Merkezinde; Bireylerin yaşama kalitesini artırmak ve halkın ruh sağlığının korunması amacıyla; Uluslararası standartları yakalamış, modern bilimin gereklerini yerine getiren, kişiye özel tedavi imkanları sunan, hasta hakları ve etik değerlere saygılı, en iyi ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla ihtiyacı olan herkese ulaştırmak misyonuyla hizmetlerine devam etmektir. 

Erdem Psikiyatri Whatsapp Numarası