• İzmir 2. Cad. No:34 Kat:5 Kızılay/ANKARA
 • Her gün 09:00 - 20:00
 • 0 312 417 00 79
 • 0 539 856 00 79

 • Psikolog Hizmetleri
  Psikolog Hizmetleri
 • Online Terapi
  Online Terapi
 • Oyun Terapisi
  Oyun Terapisi

22 +

Yıllık
Tecrübe

Erdem Psikiyatri Merkezi - Ankara

Ankara Psikiyatri Merkezi

Erdem Psikiyatri Merkezi, Ankara 'da bilimsel gelişmelerin ışığında psikiyatrik tedavi ve psikoterapi hizmeti sağlamak için kurulmuştur.

 

Doç. Dr. Murat Erdem koordinasyonundaki psikiyatrist ve psikologlar, disiplinler arası işbirliği içerisinde belirledikleri tedavi programının danışanın ihtiyacına göre en etkin şekilde uygulanmasını sağlamaktadırlar. Tanı ve tedavi süreci gerekirse uzman psikologlar tarafından uygulanan klinik ölçekler, kişilik testleri, zeka testleri ve nöro-psikolojik testlerle desteklenmektedir.

 

Ankara Kızılay'daki Psikiyatri Kliniğimizde Şizofreni ve benzeri bozukluklar, Bipolar Bozukluk, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Uyku Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Sosyal Fobi rahatsızlıkları tedavi edilmektedir.

 

İlave olarak, Özgül Fobiler (kedi, köpek, asansör, yükseklik korkusu vb), Cinsel İşlev Bozuklukları, Yeme Bozuklukları, Dürtü Kontrol Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları gibi özgün psikiyatrik bozuklukların psikiyatrik tedavi ve psikoterapilerinin yapılmasının yanısıra, Aile ve Çift terapisi, Ebeveyn danışmanlığı, Boşanma danışmanlığı hizmetleri de verilmektedir.

 

Erdem Psikiyatri Kliniğinde danışanların sorunlarının çözümünde, alanında yetkin psikoterapistler tarafından kişiye özgü olarak; Bilişsel davranışçı terapi, Şematerapi, Kabul ve Kararlılık terapisi, EMDR, Hipnoz, Analitik Çocuk terapisi, Cinsel terapiler gibi birçok terapi yöntemi uygulanmaktadır.

 

Ayrıca merkezimizde tüm Dil ve Konuşma Bozukluklarına yönelik terapi yapılmaktadır. Merkezimizde yetişkinler ve çocuklar için Moxo dikkat testi, WAIS-R yetişkinler için zeka testi, MMPI Çok yönlü kişilik envanteri, WISC-R ve WISC-4 Çocuklar için zeka testi, Özgül öğrenme güçlüğü testi, ayrıntılı nöropsikolojik testler ve diğer testler yapılabilmektedir. Bütün testlere ulaşmak için tıklayınız.

 

Erdem Psikiyatri Merkezi olarak danışan mahremiyetine önem vermekteyiz. Danışanlarımızın da psikolog ve psikiyatristlerine güvenebileceğini ve mahremiyetlerinin korunacağını bilmelerini isteriz.

 

Testlerimiz

bg-image

Online Randevu Oluştur

Bize hemen ulaşın
Güvenlik Kodu

Bloglarımız

Cipralex Bağımlılık Yapar Mı?

Cipralex, beyindeki serotonin seviyesini arttıran, etken madde olarak essitalopram içeren bir antidepresan olarak karşımıza çıkar.

Cipralex | Cipralex yan etkileri | Erdem Psikiyatri

WISC-R Zeka Testi

WISC-R zekâ testi, çocuklar için en yaygın uygulanan zekâ testlerinden biridir. Alt testleriyle birçok yetenek alanını aynı anda ölçmeyi sağlar.

WISC-R Zekâ Testi | WISC-R Zekâ Testi Neyi Ölçer | Erdem Psikiyatri

Yaşam Koçluğu Nedir?

Yaşam koçluğu hakkında bilgiler vererek roller ve sorumlulukların artmasıyla yaşam koçluğunun önem ışığını ön plana çıkartıyoruz.

Online Terapi ve Psikolojik Danışmanlık

Ankara Online terapi ve psikilojik danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için alanında uzman ekibimizle en verimli desteği sunuyoruz.

Ankara online terapi ile psikolojik danışmanlık hizmeti veren psikolog.

Ankara Evlilik Terapisi

Ankara evlilik terapisi ile çiftlerin önce kendini tanımasını sonra sonra eşini anlamasını sağlayarak etkili bir iletişim odaklanmaktadır.

ankara evlilik terapisi almış mutlu çift ve çocukları.

Çağımızın Sorunu Unutkanlık Hastalığı

Birçoğumuzun sorunu olan unutkanlık hastalığı ve unutkanlık hastalığı belirtileri hakkında sizleri kısaca bilgilendirelim.

Unutkanlık hastalığı olan bir adamın duvara not yazması.

Sosyopat Ne Demek? Nasıl Tedavi Edilir?

Toplumda sosyopat karakterde insanlara pek rastlanmaz, çünkü bu durum dışarıdan anlaşılmaz. Sosyapat konusunu derinlemesine inceleyelim.

sosyapat tanısı koyulmuş yardım isteyen hasta.

Stockholm Sendromu ' nun İlişkilerdeki Etkisi

Stockholm sedromu nedir? dendiğinde akla ilk 'katiline aşık olmak' deyimi gelse de sizler için stockholm sendromu konusunu ele aldık.

katiline aşık olan stockholm sendromlu genç kız.

Sıkça Sorulan Sorular

Lisans eğitimlerini üniversitelerin edebiyat fakültelerinde bulunan psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra, tercihen yüksek lisans yaparak psikolojinin alt alanlarında uzmanlaşabilen, zihinsel desteğe ihtiyaç duyduğumuz zaman başvurmamız gereken kişilere Psikolog denir.

Her ne kadar isimleri antidepresan olarak yerleşmiş ise de bu ilaç grubu depresyon, anksiyete bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk, uyku bozuklukları gibi birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Bu ilaçlar bağımlılık riski taşımayan kaygı giderici ilaçlardır.

Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi kişilerde psikiyatrik değerlendirme, gerektiğinde psikometrik testler yapılması ve problemin kaldırılmasına yönelik terapiler veya medikal tedavilerin bütünüdür.

Psikiyatrist ve Psikolog seans ücretleri tedavi veya terapi saati esas alınarak hesaplanır. Eğer bir takım psikolojik testler yapılacak ise bu psikiyatrist ücretleri ayrıca hesaplanır.

Psikiyatri bir tıp bilim branşıdır. Temel ilgi alanı akıl ve ruh hastalıklarıdır. Bu rahatsızlıklar duygu, düşünce ve davranış alanlarında sorunlarla kendini belli eder. Psikiyatri bu sorunların tanı ve tedavisi ile uğraşır.

Psikiyatrist - Psikolog Ekibimiz

Ankara'da Psikiyatrist - Psikolog ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Anlaşmalı Kurumlar