• İzmir 2. Cad. No:34 Kat:5 Kızılay/ANKARA
  • Her gün 09:00 - 20:00
  • 0 312 417 00 79
  • 0 539 856 00 79
Blog
Psikoloji Nedir, Psikolojik Durum İfadeleri
Psikoloji Nedir?

Erdem Psikiyatri olarak psikoloji nedir? Psikoloji alt dalları, İnsan psikolojisi gibi konuları sizler için değerlendirdik.

Detayları İncele
Çocuğun Psikolojisi Bozuk Mu Anlamaya Çalışan Baba
Psikolojisi Bozuk Çocuğun Belirtileri

Erdem Psikiyatri Merkezi olarak psikolojisi bozuk çocuğun belirtileri konusunu sizler için blog sayfamızda değerlendirdik.

Detayları İncele
melankolik depresyon belirtileri gösteren hasta.
Melankolik Depresyon Nedir?

Melankolik depresyon nedir? sorusuna cevap için Ankara Psikiyatri alanında sizlere en iyi hizmeti Erdem Psikiyatri olarak sunuyoruz.

Detayları İncele
TRİPOFOBİ DELİK KORKUSU YAŞAYAN SARI YIRTIK FONDAKİ KIZ.
Tripofobi (Delik Korkusu) Nedir?

Tripofobi (delik korkusu) ve buna benzer ankisiyete bozuklukları hakkında ankara psikiyatri kliniği olarak alanında uzman psikologlar ile yanınızdayız.

Detayları İncele
Ankara Psikiyatri kliniği Erdem Psikiyatri de Çoklu Kişilik Bozukluğu ( Disosiyatif Kişilik Bozukluğu ) sorunu yaşayan siyah beyaz fondaki genç kız.
Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu Nedir?

Çoklu kişilik bozukluğu ( Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu ), kişinin içinde bir bireyin daha (bu birey bazen birden fazla da olabilir) var olduğunu hissetmesidir.

Detayları İncele
saç koparma hastalığı olan (Trikotillomani) kırmızı tşörtlü kız.
Trikotillomani (Saç Koparma Hastalığı) Nedir?

Saç koparma hastalığı veya saç yolma hastalığı; Trikotillomani konusunu sizler için inceledik.Ankara psikiyatri kliniği olarak alanında uzman kadromuzla sizlerleyiz.

Detayları İncele
Terapötik İlişki Nedir? Neden Önemlidir?

Erdem Psikiyatri Ankara Psikiyatri kliniği olarak Terapötik ilişki nedir sorusuna cevap vererek ayrıca terapötik iletişim ve beceri konularını ele alıyor.

Detayları İncele
Ankara psikiyatri kliniği erdem psikiyatri de anoreksiya nervoza hastalığını temsilen yeşil elmanın etrafını mezura ile ölçerek yeme bozukluğu tanısı anlatılmıştır.
Anoreksiya Nervoza Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Anoreksiya nevroza hastalığı yemek yemeyi reddetme, çok yetersiz miktarda besin alımı ve bunun sonucu olarak meydana gelen kilo kaybı olarak açıklanabilir.

Detayları İncele
Ankara psikiyatri kliniği olan Erdem Psikiyatride kaygı bozukluğu hastalığı için kaygı bozukluğu testi yaptıran hasta
Sık Rastlanan Bir Rahatsızlık olan Kaygı Bozukluğu

Kaygı bozukluğu taşıyan kişilerde endişe, korku vb. gibi duyguları uzun süreler taşırlar ve bu duyguları kontrol etmekte yetersiz kalır.

Detayları İncele
telefon ve bilgisayar bağımlısı olan stres içindeki phubber hastası tedavi için erdem psikiyatri.
Phubbing Nedir?

Phubbing’in anlamı kısaca gelişmekte olan teknolojinin kişilerin sosyal ve kültürel yaşamına olumsuz etkileri olarak ifade edilebilir.

Detayları İncele
Ankara psikiyatri kliniği Erdem Psikiyatri de Çocuk merkezli oyun terapisi kuramına uygun yeşil,sarı,mavi,kırmızı oyuncak bloklar.
Oyun Terapisi Nedir?

Oyun terapisi, oyuncak ve oyun vasıtasıyla çocukların düşünce ve duygularını tanımlamalarını ve anlatmalarını sağlayan bir yöntemdir.

Detayları İncele
Ankara Psikiyatri Kliniği Erdem Psikiyatri ile Gerilim tipi baş ağrısı nedir Epizodik Gerilim Baş Ağrısı Nedir sorularına cevap arayan mavi gömlekli baş ağrısı çeken kadın.
Kadınların Korkulu Rüyası Gerilim Tipi Baş Ağrısı

Gerilim tipi baş ağrısı, yaşam kalitenizi olumsuz etkileyen ve oldukça sık rastlanan rahatsızlıklardan biridir. Gerilim tipi baş ağrısı hakkında tüm merak ettikleriniz yazının detayında.

Detayları İncele
Ankara Psikiyatri Kliniği ararken iyi bir psikilog için mavi gömlekli psikolog ve psikolojik rahatsızlığı olan kişi Erdem Psikiyatri de.
İyi Bir Psikoloğun 7 Özelliği

Psikolojik destek alırken doğru kişiden eğitim alınması oldukça önemlidir. Bu kapsamda iyi bir psikoloğun 7 özelliğini bilmeniz size kolaylık sağlayacaktır.

Detayları İncele
Stresle Başa Çıkma Yöntemleri Nelerdir
En Etkili Stresle Başa Çıkma Yöntemleri Nelerdir?

İçinde bulunduğumuz dönemin getirdiği yük bireyin üzerindeki stresi her geçen artırıyor. Bu sorunun üstesinden gelmek için Ankara psikiyatri merkezi Erdem Psikiyatri’ye gelerek, alanında uzman doktorlardan yardım alabilirsiniz.

Detayları İncele
aile ve çift terapileri Ankara
Aile ve Çift Terapileri

Aile, çift ve evlilik terapileri hizmetleriyle Erdem Psikiyatri Ankara Merkezimizde, sorunların çözümünde yanınızda olmayı, bilimsel ve etkin terapilerle sağlıklı ve kalıcı çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.

Detayları İncele
Psikiyatrik bozukluklar ve DSM-5 kişilik bozuklukları, ilginç psikolojik hastalıklar, en tehlikeli psikolojik hastalıklar
Psikiyatrik Bozukluklar, Terapi ve Tedavi

Psikiyatrik Bozukluklar (DSM-5) Terapi ve Tedavisi Erdem Özel Psikiyatri Kliniği bünyesinde çalışan en iyi psikiyatrist ve psikologlar tarafından yapılmaktadır

Detayları İncele
Sosyal Fobi, depresyon ve sosyal fobi, sosyal fobi tedavisi, sosyal fobi ilaçları
Sosyal Fobi (Sosyal Anksiyete Bozukluğu)

Sosyal fobi ve sosyal anksiyete bozukluğu kişinin diğerleri tarafından eleştirileceği küçük düşeceği gibi korkularının olduğu kaygı bozukluğudur.

Detayları İncele
Özgül Fobiler
Özgül Fobiler

Belirli bir nesnenin varlığı ya da böyle bir durumla karşılaşma beklentisi ile başlayan sürekli korkular duyma ile karakterize olan bir kaygı bozukluğudur.

Detayları İncele
Obsesif Kompülsif Bozukluk
Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB - Takıntı Zorlantı Bozukluğu) Nedir?

OKB; takıntılı düşünce, görüntü ve dürtüler (obsesyon) ile tekrarlayıcı bedensel ya da zihinsel eylemlerden (kompulsiyon) oluşan ruhsal bir bozukluktur.

Detayları İncele
Ebeveyn Tutumları Kitapçığı
Ebeveyn Tutumları Kitapçığı

Çocuğun psikolojik ihtiyaçlarının giderilmesi çocuk yetiştirilmesi hususunda biz ebeveynlerin tutumları tam anlamıyla doğru psikolojik temellere oturmamaktadır

Detayları İncele
psikoterapi ve psikiyatrist, psikoterapi nedir ne işe yarar, psikoterapi örnekleri, psikoterapi teknikleri, psikoterapi ankara,
Psikoterapi Nedir, Psikoterapi Türleri Nelerdir?

Psikoterapi; ruhsal sorunların, psikiyatrist veya klinik psikolog ile konuşulması suretiyle çözüme kavuşturulması girişimlerinin genel adıdır.

Detayları İncele
depresyon, depresyon nedir
Depresyon Nedir, Depresyon Belirtileri ve Depresyonla Başa Çıkmak

Depresyon yaygın bir hastalıktır ve ortalama her üç kişiden biri hayatlarının bir döneminde büyük bir depresif bir olay yaşamaktadır.

Detayları İncele
ayrılma kaygısı bozukluğu
Ayrılma Anksiyetesi Bozukluğu Nedir?

Ayrılma Anksiyetesi Bozukluğu ya da Ayrılma Kaygısı Bozukluğu, çocuğun (veya yetişkinin) gelişim sürecine uygun olmayan, bağlanılan kişiden (anne, baba, yakın bir aile ferdi vb.) ayrılmayı düşününce bile kişide yoğun strese ve korkuya sebep olan kaygı bozukluğudur.

Detayları İncele
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Nedir?

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu kısa adıyla DEHB, devamlı olarak dikkat eksikliği yaşama ve/veya hiperaktif olma ile tanımlanan bir bozukluktur.

Detayları İncele
Çocuklarda Özgül Öğrenme Güçlüğü
Çocuklarda Özgül Öğrenme Güçlüğü Nedir?

Çocuklarda özgül öğrenme güçlüğü doğumla başlayan, beynin bazı fonksiyonlarındaki bir sorundur. Öğrenme ve algılamayla ilgili bu sorun hayat boyu devam eder.

Detayları İncele
Çok Yönlü Kişilik Envanteri, mmpı test, MMPI Nedir, MMPI test online
Çok Yönlü Kişilik Envanteri Nedir? MMPI Ne Demektir?

Çok Yönlü Kişilik Envanteri - MMPI, kişilik özelliklerini bilimsel ve objektif olarak ortaya koyan ve toplumsal uyumu değerlendiren bir testtir.

Detayları İncele
Çocuklarda Konuşma Terapisi Ankara Pedagog
Çocuklarda Konuşma Bozuklukları Terapisi

Çocuklarda görülen konuşma bozukluklarının çözümü için Erdem Psikiyatri Merkezinde konuşma terapisi hizmeti verilmektedir.

Detayları İncele
Okul Öncesi Çocuk Gelişimi - Ankara Psikolog
Okul Öncesi Çocuk Gelişimi Nasıl Takip Edilir?

Okul öncesi çocuk gelişimi, çocuğun sağlıklı bir kişilik yapısı geliştirmesi açısından önemlidir.

Detayları İncele
Psikiyatrik Tedavi Yöntemleri, Psikiyatrik Tedavi Süresi, Psikiyatride tanı yöntemleri, Psikiyatri tedavisi ne kadar sürer, Psikiyatrik tanı nasıl koyulur
Psikiyatrik Tedavi Yöntemleri ve Süresi

Psikiyatrik tedavide amaç, belirli bir süre içerisinde kişilerin akıl ve ruh sağlığının korunması ile ruhsal bozuklukların tedavi edilmesidir.

Detayları İncele
Borderline Kişilik Bozukluğu tanısı, kişilik bozukluğu nedir nasıl ortaya çıkar
Borderline Kişilik Bozukluğu Ne Demek?

Borderline kişilik bozukluğu (BKB) Her 100 (yüz) kişiden 2 (iki) sinde görülmektedir. Başlangıcı ise geç erişkinlik döneminde başlamaktadır.

Detayları İncele
Uyku Bozuklukları ve Uyku Bozukluğu Tedavisi ANkara
Uyku Bozuklukları ve Uyku Bozukluğu Tedavisi

Uyku Bozuklukları ve Uyku Bozukluğu Tedavisi için bir doktora başvurmak istediğinizde Ankara Psikiyatri: www.erdempsikiyatri.com sitemizden randevu alabilirsiniz.

Detayları İncele
Psikolog ve Psikiyatrist Kimdir,
Psikolog ve Psikiyatrist Kimdir, Ne İş Yaparlar ve Farkları Nelerdir?

Psikolog ve psikiyatrist toplumda çok fazla birbirine karıştırılan kavramlardır. Bu yazıda psikolog ve psikiyatrist kime denir konusunu bulabilirsiniz.

Detayları İncele
sınav kaygısı - ankara psikiyatri
Sınav Kaygısı

Sınav kaygısı, öğrenilen bilgilerin sınavda hatırlanmasına, etkili bir şekilde kullanılmasına engel olan kaygı durumudur.

Detayları İncele
doğum sonrası depresyon
Doğum Sonrası Depresyonu

Doğum sonrası depresyonu, yeni doğum yapmış annelerde görülen bir depresyondur. Postpartum depresyon (PPT) olarak da bilinir.

Detayları İncele
Yaşlılık Döneminde Depresyon
Yaşlılık Döneminde Depresyon

Yaşlılarda görülen yorgunluk, halsizlik, konsantrasyon / uyku ve yeme bozukluğu ile unutkanlık gibi sorunlar yaşlılık döneminde depresyon belirtisi olabilir.

Detayları İncele
Depresyon Belirtileri - Ankara Depresyon Tedavi
Eşim Depresyona Giriyor Nasıl Davranmalıyım?

Depresyondaki kişilerde pek çok değişim meydana gelir. Depresyon, insanların kendini değersiz, bitkin, ümitsiz hissetmesine sebep olur.

Detayları İncele
Sertralin Kullanımı Yan Etkileri Ankara Psikiyatri
Sertralin Lustral Kullananlara Önemli Bilgiler

Sertralin, serotonin geri alım inhibitörü olarak bilinen ilaç grubuna ait bir antidepresandır. Ruhsal durumu, duyguları, davranışları etkileyen bir kimyasaldır. Misol, Lustral, Seralin, Serdep, Serotop

Detayları İncele
risperdal psikoz antipsikotik ilaç
Risperdal Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Risperdal, psikoz durumunda kullanılan bir ilaçtır. Ancak başka pek çok psikolojik rahatsızlığın tedavisinde de yardımcı ilaç olarak kullanılabilir.

Detayları İncele
ritalin yan etkileri
Ritalin Yan Etkileri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ritalin yan etkileri diğer pek çok ilaçtan az olan bir ilaçtır. Dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu, odaklanma sorunları gibi durumlarda reçete edilir.

Detayları İncele
Fluoksetin Kullanımı Yan Etkileri
Fluoksetin Kullananlar İçin Önemli Bilgiler

Fluoksetin, depresyon tedavisinde ile obsesif kompulsif bozukluk ve yeme bozukluğu tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Prozac, Zedprex, Deprex, Florak, Fulsac, Depset, Target

Detayları İncele
Essitalopram Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler, Essitalopram nedir, Cipralex
Essitalopram Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Essitalopram antidepresan bir ilaçtır. Entiteprasan olan ilaçları kendi kafamıza göre kullanmaktan kaçınmak sağlık açısından çok önemlidir.

Detayları İncele
NLP Nedir
NLP Nedir?

NLP nedir? cevabı içerdiği üç kelimeyi (Nöro-Linguistik Programlama) açıklarsak daha iyi bilgi sahibi oluruz. Türkçe’de anlam olarak SİNİR DİLİ PROGRAMLAMASI olarak çevrilmektedir.

Detayları İncele
koronavirüs psikolojik etkisi, koronavirüs sonrası, koronavirüs destek
Koronavirüs’ün Psikolojik Etkileri ve Başa Çıkma Yolları

Korona virüsün dünya genelini etkilemesi fiziksel olarak etkilenmenin yanında insanı ruhsal ve zihinsel olarak da çok büyük etki göstermeye başlamıştır.

Detayları İncele
DSÖ Covid-19 Ruh Sağlığı ve Psikolojik
Dünya Sağlık Örgütü Covid-19 Salgını Sırasında Ruh Sağlığı ve Psikososyal Değerlendirmeler

DSÖ Covid-19 Salgını Sırasında Ruh Sağlığı ve Psikososyal Değerlendirmeler adlı yazımızı bu sayfada bulabilirsiniz.

Detayları İncele
Çocuk Psikiyatristi, Pedagog, Psikolog
Çocuk Psikiyatristi, Pedagog, Çocuk Psikolog Kime Denir?

Çocuk psikiyatristleri ya da çocuk psikologları, ülkemizde tıp alanında mezun olmaktadır. Psikolojik sorunları çözen uzman kişilerdir.

Detayları İncele
Antidepresan İlaçlarla İlgili Yanlış İnanışlar
Antidepresan İlaçlarla İlgili Yanlış İnanışlar

Antidepresan, depresyon dahil pek çok ruhsal bozukluğun tedavisinde kullanılan ilaç grubudur. Halk arasında bu ilaçlarla ilgili pek çok yanlış inanış vardır.

Detayları İncele
Online Terapi, çevrimiçi terapi, çevrimiçi terapi avantajları, Çevrimiçi Terapinin Kolaylıkları, çevrim içi terapi, online psikoterapi, online psikolog tavsiye
Çevrimiçi Terapi Avantajları

Online terapi veya çevrimiçi terapi modern psikolojide önemli bir atılımı temsil ediyor. Bu yeni kavramı “teletıp” olarak adlandırabiliriz.

Detayları İncele
Psikoz Nedir, Psikozun Belirtileri Nelerdir, Halüsinasyon, Düşünce Bozuklukları, Psikozun Nedenleri, Psikoz Tedavisi
Psikoz Nedir? Psikozun Belirtileri Nelerdir?

Psikoz nedir, psikoz belirtileri, psikoz nedenleri ve psikoz tedavisi konularını ele aldığımız yazımızın faydalı olmasını dileriz.

Detayları İncele
Koronavirüsün Açtığı Yeni Rahatsızlık Temizlik Takıntısı
Koronavirüsün Tetiklediği Rahatsızlık : Temizlik Takıntısı

Koronavirüsün Açtığı Tetiklediği Rahatsızlık: Temizlik Takıntısı konulu yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Temizlik takıntıya dönüşmeden önce!

Detayları İncele
Alzheimer Tedavisi, Alzheimer hatalığı Tedavisi, Alzheimer testi, Alzheimer evreleri, Alzheimer ilaçları
Alzheimer Tedavisi

Alzheimer Tedavisi konusunda bilmek istediklerinizi ve merak ettiklerinizi Erdem Psikiyatri Merkezi olarak sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Detayları İncele
Kapalı Alan Korkusu Klostrofobi Nedir, Kapalı Alan Korkusu Klostrofobi nasıl yenilir, kapalı alan fobisi
Kapalı Alan Korkusu Klostrofobi Nedir?

Kapalı Alan Korkusu Klostrofobi Nedir, Kapalı Alan Korkusu Neden Olur, Kapalı Alan Korkusu Nasıl Yenilir sorularının cevapları yazımızda sizleri bekliyor.

Detayları İncele
Kumar Bağımlılığı ve Tedavisi, Sanal kumar bağımlılığı, Kumar bağımlılığı tedavisi ankara, Kumar Bağımlılığı doktor tavsiye, Kumardan kurtulma duası
Kumar Bağımlılığı ve Tedavisi

Kumar Bağımlılığı ve Tedavisi konulu yazımızda, kumar ve kumar bağımlılığı nedir, kumar bağımlılarına nasıl davranılmalı konularına değindik.

Detayları İncele
Terapi Ne Kadar Sürer, Terapi seansları Ne Kadar Sürer, Bilişsel Davranisci Terapi nedir, Bilişsel DAVRANIŞÇI Terapi Ankara
Terapi Ne Kadar Sürer?

Terapi Ne Kadar Sürer ve Terapi Sonrası İyileşme Belirtisi Nedir gibi terapi seansları ile ilgili önemli sorularınıza bu yazımız ile cevap oluyoruz.

Detayları İncele
Doğru Terapist Nasıl Bulunur, İyi bir psikolog Nasıl anlaşılır, Psikolog tavsiyeleri, Uygun psikolog
Doğru Terapist Nasıl Bulunur?

Doğru Terapist Nasıl Bulunur, Kültürel Farklılıklar Terapiyi Nasıl Engelleyebilir gibi soruların cevapları yazımızda sizleri bekliyor.

Detayları İncele
Çevrimiçi - Online Terapi, çevrim içi terapi, online terapi, online terapi nedir, Online Psikolog
Çevrimiçi Terapiden Ne Beklenmelidir?

Çevrimiçi - Online Terapi den ne beklenmelidir ve terapist eşleştirme nasıl çalışır gibi konuları ele aldığımız yazımızın faydalı olmasını dileriz.

Detayları İncele
Tedaviye Bağlı Kalmanın Faydaları
Tedaviye Bağlı Kalmanın Faydaları

Tedaviye bağlı kalmanın faydalarına değindiğimiz yazımızı tedaviyi bırakma aşamasında olanların mutlaka okumasını tavsiye ediyoruz.

Detayları İncele
Stres Nedir, Stres Faydalı mıdır, Stres Zararlı mıdır, stres faydaları, Kaygı ve stres Yönetimi, stres hormonu,
Stres Nedir? Stres Faydalı mıdır, Zararlı mıdır?

Stres Nedir? Stres Faydalı mıdır? Stres Zararlı mıdır? sorularının cevaplarını bulabileceğiniz yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Detayları İncele
Vajinismus Nedir, Vajinismus Psikolojik Etkileri Nelerdir, Vajinismus belirtileri, Vajinismus nasıl anlaşılır
Vajinismus Nedir? Psikolojik Etkileri Nelerdir?

Vajinismus Nedir? Psikolojik Etkileri Nelerdir? sorularının cevaplarını Erdem Psikiyatri doktorları sizin için cevapladılar.

Detayları İncele
Online Terapiye Yeniden Başlamak, online terapi, çevrimiçi terapi, terapiye tekrar başlamak, terapiye geri dönmek
Online Terapiye Yeniden Başlamak

Online terapiye yeniden başlamak ve geri dönmek konularına değindiğimiz yazımızda aklınızdaki sorulara cevap olmaya çalıştık.

Detayları İncele
Üstün Zekalıların Belirtileri ve Eğitimi
Üstün Zekalıların Belirtileri ve Eğitimi

Üstün zekalıların belirtileri ve eğitimi konusuna değindiğimiz yazımızı üstün zekalı çocuğunuz ve eğitimi için mutlaka okumalısınız.

Detayları İncele
Özgül Öğrenme Güçlüğü (ÖÖG) Nedir, Özgül Öğrenme Güçlüğü Nasıl Anlaşılır, öög, Özgül öğrenme güçlüğü kaç kısma ayrılır
Özgül Öğrenme Güçlüğü (ÖÖG) Nedir?

Özgül Öğrenme Güçlüğü (ÖÖG) Nedir ve Nasıl Anlaşılır? sorularının cevapları ve ÖÖG hakkında bilinmesi gerekenler yazımızda!

Detayları İncele
Ergenlik Dönemi, Ergen Psikolojisi, ergenlik belirtileri, Ergenliğin aşamaları, ergenlerle iletişim
Ergenlik Dönemi ve Ergen Psikolojisi

Ergenlik Dönemi ve Ergen Psikolojisi hakkında bilmeniz gerekenleri Erdem Psikiyatri Merkezi olarak yazımızda toplamaya çalıştık.

Detayları İncele
Concerta Özellikleri, Concerta Etkileri, Concerta Kullanımı, concerta yan etkileri, Hiperaktivite Bozukluğu, Dikkat Dağınıklığı
Concerta Özellikleri

Concerta özellikleri, etkileri ve kullanımı, dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite bozukluğu (DEHB) tedavisinde önemli bir konudur.

Detayları İncele
Kardeş Kıskançlığı Nedir, Kardeş Kıskançlığı Nedenleri Nelerdir, Kardeş Kıskançlığı Nasıl Önlenir
Kardeş Kıskançlığı

Kardeş Kıskançlığı Nedir, Nedenleri Nelerdir, Nasıl Önlenir konusuna Ankara Erdem Psikiyatri olarak açıklama getirmeye çalıştık.

Detayları İncele
Hipomani Nedir, Hipomani Tedavisi Nasıl Yapılır, hipomani belirtileri, hipomani geçer mi, hipomedik epizod
Hipomani Nedir?

Hipomani Nedir? Hipomani Belirtileri Nelerdir? Hipomani Tedavisi Nasıl Yapılır? sorularına cevap bulacağınız yazımız sizleri bekliyor.

Detayları İncele
Kleptomani, Çalma) Hastalığı, Kleptomani çalma hastalığı, Kleptomani Tedavisi, çalma hastalığı tedavisi
Kleptomani (Çalma) Hastalığı Nedir?

Kleptomani (Çalma) Hastalığı Nedir? Kleptomani Tedavisi Nasıldır? sorularına cevap bulabileceğiniz yazımızı mutlaka okuyun.

Detayları İncele
Otizm Nedir? Nasıl Anlaşılır?
Otizm Nedir? Nasıl Anlaşılır?

Otizm belirtileri, özellikle yenidoğan bebeklerde ikinci ayından itibaren kendini belli etmeye başlar.

Detayları İncele
Blumia Nedir? Blumia Belirtileri Nelerdir?
Blumia Nedir? Blumia Belirtileri Nelerdir?

Blumia veya blumiya olarak isimlendirilen rahatsızlık psikolojik nedenlerden kaynaklanır. Kusma hastalığı olarak da bilinen bu durum, aldığı kilolardan kurtulma takıntısına sahip kişilerde görülür.

Detayları İncele
Ağır depresyon belirtileri
Ağır Depresyon Belirtileri Nelerdir?

Ağır depresyon insan ruh halini anlatan durumlardan birisidir. Zamanla psikiyatrik rahatsızları tanımlamak için kullanılan bu kavram tedavi edilmesi gereken bir durumdur.

Detayları İncele
Çağımızın Sorunu Madde Bağımlılığı
Çağımızın Sorunu Madde Bağımlılığı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Madde bağımlılığı, kişilerin bedenen, zihnen ve psikolojik olarak zarar görmelerine neden olan ciddi rahatsızlıklardan biridir. Ankara psikiyatri merkezi Erdem Psikiyatri ile iletişime geçerek en kısa sürede yardım alabilirsiniz.

Detayları İncele